Grecja i posthellenistyczne, brąz
Zakończenie: 21-11-2024 20:10:00
LicytujNumer: |
406013
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Syria - Antiochia ad Orontem, brąz, Aw: Głowa w prawo, Rw: Zeus siedzący w lewo, legenda |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 15.7 mm, 4.49 g, patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 19