wydawnictwa polskie, Kozerski Paweł, Techmańska Anna – Katalog wystawy mennictwa Piastów śląski..
Zakończenie: 21-11-2024 20:04:40
LicytujNumer: |
405218
Opis: | wydawnictwa polskie, Kozerski Paweł, Techmańska Anna – Katalog wystawy mennictwa Piastów śląskich ze zbiorów Muzeum Piastów śląskich w Brzegu, Brzeg 2007, ISBN 9788388945762 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 46 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, liczne ilustracje |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 10