wydawnictwa polskie, Maria Stahr – Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 83040..
Zakończenie: 21-11-2024 20:04:20
LicytujNumer: |
404093
Opis: | wydawnictwa polskie, Maria Stahr – Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 8304033054 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 247 stron formatu B5, miękka oprawa, 128 ilustracji w tekście, dodatkowo errata |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 5