wydawnictwa zagraniczne, Sear David R. – Greek Coins and their values, Volume 2: Asia & North Afric..
Zakończenie: 21-11-2024 20:03:20
LicytujNumer: |
405230
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Sear David R. – Greek Coins and their values, Volume 2: Asia & North Africa, London 1979, ISBN 0900652500 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 762 strony formatu ok. 15 x 22.5 cm, twarda oprawa z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet greckich, przy każdej pozycji wycena, nieco podniszczona obwoluta |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 22