wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L., Friedberg Ira S. – Gold Coins of the World from Ancie..
Zakończenie: 21-11-2024 20:01:40
LicytujNumer: |
405893
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Friedberg Arthur L., Friedberg Ira S. – Gold Coins of the World from Ancient Times to the Present, 2017, 9. edycja, ISBN 9780871843098 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 800 strony A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany, klasyczny katalog monet złotych w tym polskich z rozbiciem na mennice (miasta) i okresy historyczne oraz podaniem czystości złota i wagi monet. Na okładce polski akcent – piękny i rzadki gdański dukat Jana III Sobieskiego. Książka wydrukowana w Polsce. |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 12