Rosja, medal nagrodowy, bez daty (1894)

Rozpoczęcie: 08-11-2024 18:00
Zakończenie: 21-11-2024 22:23:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
405985
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), medal nagrodowy, bez daty (1894), Aw: Głowy Aleksandra III i Mikołaja II w lewo, ИМПЕРАТОРЪ АЛЕКСАНДРЪ III - ИМПЕРАТОРЪ НИКОЛАЙ II, na przecięciu szyi sygnatura C, Rw: Wieniec z owoców i płodów rolnych, w wieńcu ОТЪ / ГЛАВНАГО / УПРАВЛЕНІЯ / ЗЕМЛЕУСТРОЙСТВА / И / ЗЕМЛЕДѢЛІЯ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.9 mm, 61.63 g
Literatura: Diakov 1160.2 (R1)

Cena aktualna: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 30