Rosja, medal nagrodowy, bez daty (1894)
Zakończenie: 21-11-2024 22:23:40
LicytujNumer: |
405985
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), medal nagrodowy, bez daty (1894), Aw: Głowy Aleksandra III i Mikołaja II w lewo, ИМПЕРАТОРЪ АЛЕКСАНДРЪ III - ИМПЕРАТОРЪ НИКОЛАЙ II, na przecięciu szyi sygnatura C, Rw: Wieniec z owoców i płodów rolnych, w wieńcu ОТЪ / ГЛАВНАГО / УПРАВЛЕНІЯ / ЗЕМЛЕУСТРОЙСТВА / И / ЗЕМЛЕДѢЛІЯ |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 50.9 mm, 61.63 g |
Literatura: | Diakov 1160.2 (R1) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 30