Polska, grosz z miedzi krajowej, 1788
Zakończenie: 21-11-2024 21:00:00
LicytujNumer: |
405770
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795), grosz z miedzi krajowej, 1788, Warszawa, z polskim napisem "GROSZ Z MIEDZI KRAIOWEY" |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, rzadki |
Literatura: | Plage 130, Plage-miedź 173 (R), Parchimowicz SAP 6.c |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 34