Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 3 dolary, 1854
Zakończenie: 21-11-2024 20:08:20
LicytujNumer: |
406101
Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 3 dolary, 1854, Filadelfia, typ Liberty Head with feather head-dress |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto, 4.99 g, przetarte, delikatne uszkodzenia powierzchni, ale dość ładnie zachowane, nakład 138.618 sztuk, rzadki nominał |
Literatura: | Fr. 124, KM 84 |
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 112