Rosja, oficerska odznaka lekarza, od 1897
Zakończenie: 14-11-2024 22:30:40
LicytujNumer: |
405192
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), oficerska odznaka lekarza, od 1897, Wieniec, w którym dwugłowy Orzeł rosyjski, pod nim kielich, z którego piją dwa węże, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 44.9 x 57.3 mm, 24.31 g (bez podkładki i nakrętki) |
Literatura: | Gribanow 1, Werlich/Andolenko 76 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 35