Niemcy, medal pamiątkowy (późniejsza obitka medalu z początku, XVIII wieku)
Zakończenie: 14-11-2024 22:29:00
LicytujNumer: |
405635
Opis: | Niemcy, medal pamiątkowy (późniejsza obitka medalu z początku, XVIII wieku), Aw: Popiersie władcy w wieńcu laurowym w prawo, pod popiersiem C • PR• CAES •, RVDOLPHVS • II • ROM • IMP • SEMP • AVG • GERM • HVNG • BOH • REX, Rw: W dziewiętnastu wersach: NATVS / A • 1552 • 18 • IVL • / PATRE MAXIMIL • II • / A • 1572 (…) DOCTOS FOVIT / OBIIT PRAGAE / AN • 1612 • / 20 • IAN, po bokach sygnatura C. - W., projektował i wykonał Christian Wermuth |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | cyna, 31.1 mm, 16.87 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 13