Rosja, rubel, 1898 (А•Г)
Zakończenie: 14-11-2024 22:20:40
Rosja, rubel, 1898 (А•Г)
LicytujNumer: |
211083
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1898 (А•Г), Petersburg |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 43, Kazakov 114 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 5