Niemcy, 2 marki, 1934 F
Zakończenie: 14-11-2024 22:16:00
Niemcy, 2 marki, 1934 F
LicytujNumer: |
405140
Opis: | Niemcy - III Rzesza (1933–1945), 2 marki, 1934 F, Stuttgart, 175. rocznica urodzin Fryderyka Schillera / 175. Geburtstag von Friedrich von Schiller |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ryski |
Literatura: | AKS 94, Jaeger 358 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 3