Niemcy, 5 marek, 1933 J
Zakończenie: 14-11-2024 22:15:20
Niemcy, 5 marek, 1933 J
LicytujNumer: |
405138
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 5 marek, 1933 J, Hamburg, 450. rocznica urodzin Marcina Lutra / Zum 450. Geburstag von Martin Luther |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 69, Jaeger 353 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 7