Niemcy, 5 marek, 1930 A
Zakończenie: 14-11-2024 22:13:40
Niemcy, 5 marek, 1930 A
LicytujNumer: |
405137
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 5 marek, 1930 A, Berlin, wybite z okazji zakończenia okupacji alianckiej w Nadrenii / Rheinlandräumun |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, lekko przetarte |
Literatura: | AKS 67, Jaeger 346 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 10