Niemcy, 5 marek, 1928 E
Zakończenie: 14-11-2024 22:13:00
Niemcy, 5 marek, 1928 E
LicytujNumer: |
405134
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 5 marek, 1928 E, Muldenhütten, Dąb |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna, pięknie zachowana moneta |
Literatura: | AKS 25, Jaeger 331 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 10