Niemcy, 1 rupia, 1908 J
Zakończenie: 14-11-2024 22:07:40
Niemcy, 1 rupia, 1908 J
LicytujNumer: |
405125
Opis: | Niemcy - Niemiecka Afryka Wschodnia, 1 rupia, 1908 J, Hamburg |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 619, Jaeger 722 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 6