Niemcy, 2 marki, 1908
Zakończenie: 14-11-2024 22:06:20
Niemcy, 2 marki, 1908
LicytujNumer: |
405117
Opis: | Niemcy - Saksonia-Weimar-Eisenach - Wilhelm Ernest (1901–1918), 2 marki, 1908, Berlin, wybite na 350-lecie uniwersytetu w Jenie / Zur 350-Jahr-Feier der Universität Jena |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 45, Jaeger 160 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 12