Niemcy, 2 marki, 1909 E
Zakończenie: 14-11-2024 22:04:40
Niemcy, 2 marki, 1909 E
LicytujNumer: |
405114
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 2 marki, 1909 E, Muldenhütten, wybite na 500–lecie uniwersytetu w Lipsku |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | kolorowa patyna |
Literatura: | AKS 189, Jaeger 138 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 7