Niemcy, 2 marki, 1904 E
Zakończenie: 14-11-2024 22:02:40
Niemcy, 2 marki, 1904 E
LicytujNumer: |
405107
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jerzy (1902–1904), 2 marki, 1904 E, Muldenhütten |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 178, Jaeger 129 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 2