Niemcy, 5 marek, 1901 E
Zakończenie: 14-11-2024 22:01:40
Niemcy, 5 marek, 1901 E
LicytujNumer: |
405104
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Albert (1873–1902), 5 marek, 1901 E, Muldenhütten |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 168, Jaeger 125 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 7