Niemcy, 2 marki, 1907 A
Zakończenie: 14-11-2024 21:59:40
Niemcy, 2 marki, 1907 A
LicytujNumer: |
405086
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1907 A, Berlin |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 134, Jaeger 102 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 3