Niemcy, 1/12 talara, 1691 LCS
Zakończenie: 14-11-2024 21:57:00
Niemcy, 1/12 talara, 1691 LCS
LicytujNumer: |
405572
Opis: | Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III (1688–1701), 1/12 talara, 1691 LCS, Berlin |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | subtelna patyna |
Literatura: | Schrötter 432 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 7