Meksyk, 25 peso, 1968
Zakończenie: 14-11-2024 21:56:00
Meksyk, 25 peso, 1968
LicytujNumer: |
405186
Opis: | Meksyk - Republika (od 1821), 25 peso, 1968, Meksyk, Igrzyska XIX Olimpiady |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 720, ok. 22.5 g, patyna |
Literatura: | KM 479 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 6