Polska, 10 groszy, (1923–1927)
Zakończenie: 14-11-2024 21:51:00
LicytujNumer: |
405655
Opis: | Polska - Grodno - 81 Pułk Piechoty - Spółdzielnia, 10 groszy, (1923–1927) |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | cynk, 18.3 mm, 1.39 g, rzadki, patyna z ziemi |
Literatura: | Baroszewicki 88.2 (R8b), Jakubowski 97.4 (R8a) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 15