Polska, denar, (1138–1146)
Zakończenie: 14-11-2024 21:32:40
Polska, denar, (1138–1146)
LicytujNumer: |
405342
Opis: | Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, (1138–1146), Aw: Rycerz z mieczem i tarczą, stojący nad jeńcem, legenda; Rw: Orzeł w locie, łapiący zająca, legenda |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 13.9 mm, 0.43 g, patyna |
Literatura: | Frynas P.7.6, Gum-H. 87, Kop. 53 (R2), Str. 43, Such. XVIII |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 15