Niemcy, denar krzyżowy – fałszerstwo z epoki, XI w.
Zakończenie: 14-11-2024 21:28:40
LicytujNumer: |
405354
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy – fałszerstwo z epoki, XI w., Aw: Krzyż, w każdym kącie kulka, pseudolegenda, Rw: Krzyż kawalerski, pseudolegenda |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 13.4 mm, 0.71 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 10