Anglia, denar typu Long Cross, 997–1003
Zakończenie: 14-11-2024 21:25:40
LicytujNumer: |
405336
Opis: | Anglia - Aethelred II (978–1016), denar typu Long Cross, 997–1003, Lincoln, mincerz Dreng, Aw: Popiersie w lewo, + ÆĐELRED REX (A)NG(L)O, Rw: Dwunitkowy krzyż z ramionami zakończonymi trójliśćmi, + DR - ENG - M=O - LINC |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.0 mm, 1.33 g, patyna, wybite dwa otwory |
Literatura: | N. 774, S. 1151 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 38