Grecja i posthellenistyczne, stater, (ok. 380–325 pne)
Zakończenie: 14-11-2024 21:10:20
LicytujNumer: |
405692
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Pamfilia - Aspendos, stater, (ok. 380–325 pne), Aw: Dwóch zapaśników vis a vis, pomiędzy nimi znaki kontrolne BA, Rw: Procarz w prawo, z prawej triskeles, z lewej pionowo ..ΣΤFΕΔΙI.. |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 22.5 mm, 10.52 g, ciemna patyna, nieco niecentrycznie wybity |
Literatura: | SNG von Aulock -, SNG Cop -, nienotowany wariant z literami BA |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 32