Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 dolarów w złocie, 1922
Zakończenie: 14-11-2024 21:03:20
LicytujNumer: |
405775
Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Gold Certificate, 50 dolarów w złocie, 1922, żółta pieczęć, podpisy: Speelman i White, seria B 4353935 ⇐ |
Stan zachowania: | V, Very Good |
Dodatkowe informacje: | złamania w pionie i poziomie, ubytki papieru na prawej części oraz dolnego marginesu |
Literatura: | Friedberg 1200 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 5