Mali, 100 franków, 22.09.1960
Zakończenie: 14-11-2024 20:58:00
Mali, 100 franków, 22.09.1960
LicytujNumer: |
405620
Opis: | Mali - Banque de la Republique du Mali, 100 franków, 22.09.1960, seria D 28, numeracja 458189 |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | złamania w pionie i poziomie, banknot po konserwacji |
Literatura: | Pick 2 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 2