Argentyna, 10 pesos, 31.12.1873
Zakończenie: 14-11-2024 20:56:40
LicytujNumer: |
405617
Opis: | Argentyna - La Popular Argentina, 10 pesos, 31.12.1873, seria V, numeracja 39854 |
Stan zachowania: | V, Very Good |
Dodatkowe informacje: | prześwity, ubytki papieru, złamania |
Literatura: | Pick - |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 3