Polska, bon na 1 złoty, bez daty (XIX w.)
Zakończenie: 14-11-2024 20:52:40
LicytujNumer: |
405596
Opis: | Polska - pieniądz prywatny - Kluki, Parzno i Strzyżewice - Dobra w obwodzie Piotrkowskim, bon na 1 złoty, bez daty (XIX w.) |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złamanie w pionie, pomniejsze ugięcia |
Literatura: | Jabłoński 368 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 10