Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919
Zakończenie: 14-11-2024 20:06:00
LicytujNumer: |
405585
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 100 marek polskich, 15.02.1919, seria AA, numeracja 699700 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złamane w pionie i poziomie, nieświeżości papieru, banknot po konserwacji |
Literatura: | Lucow 317 (R3), Miłczak 18b |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 6