wydawnictwa polskie, Kokociński Lech - Pieniądz papierowy na ziemiach polskich, Paper money in ..
Zakończenie: 14-11-2024 20:02:20
LicytujNumer: |
405243
Opis: | wydawnictwa polskie, Kokociński Lech - Pieniądz papierowy na ziemiach polskich, Paper money in Poland, Warszawa 1996, wydanie I, ISBN 8390345951 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 208 stron, twarda oprawa w płótno z obwolutą, duży format, piękne kolorowe ilustracje oraz opis w języku polskim i angielskim |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 7