wydawnictwa zagraniczne, Cuhaj George S., Brandimore William – Standard Catalog of United States Pa..
Zakończenie: 14-11-2024 20:00:40
LicytujNumer: |
405228
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Cuhaj George S., Brandimore William – Standard Catalog of United States Paper Money, Iola 2013, 32. wydanie, ISBN 9781440238000 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 479 stron formatu ok. 15 x 23 cm, miękka oprawa, ilustrowany katalog amerykańskich banknotów, wraz z wycenami dla kilku stanów zachowania |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 11