Cesarstwo Rzymskie, sesterc, (169–170)
Zakończenie: 14-11-2024 21:12:20
LicytujNumer: |
401498
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz (161–180), sesterc, (169–170), Rzym, Aw: Popiersie władcy w prawo, ANTONINVS AVG TR P XXIIII, Rw: Salus stojąca w lewo, trzymająca paterę nad ołtarzem, z którego wystaje wąż oraz berło, SALVS AVG COS III, w polu SC |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 29.9 mm, 22.55 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 979 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 34