Niemcy, medal 40 lat Deutsche Mark, 1988

Rozpoczęcie: 14-10-2024 18:00
Zakończenie: 24-10-2024 22:16:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
404009
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Federalna (1948–), medal 40 lat Deutsche Mark, 1988, Aw: Nominał, po bokach liście dębu, legenda 40 JAHRE DEUTSCHE MARK 1988, Rw: Orzeł z głową w prawo, legenda EINIGKEIT UND RECHT UND FREIHEIT
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 40.4 mm, 20.36 g, stemple lustrzane, miejscowa patyna, medal wraz z certyfikatem

Cena aktualna: 55 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 9