Zakończenie: 17-10-2024 20:00 ÷ 21:43
trwa licytacja
Czechosłowacja, odznaka pamiątkowa
403605
Widok szczytu Śnieżki, na górze KRKONOŠE / 1605 M., na do... | II |
— start 18 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, nakrętka
403606
nakrętka sygnowana J. MICHROWSKI / GRAWER / WARSZAWA / NO... | II |
— start 24 zł 19 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Niemcy, oznaka z czapki SS
403607
Czaszka, za nią dwa skrzyżowane piszczele, oznaka bita z ... | II- |
60 zł szac. 100 zł 35 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
biżuteria, pierścień, XIX/XX w.
403609
srebrny pierścień | III/IV |
— start 30 zł 21 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny
403610
Orzeł na biało-czerwonym tle, w tylnej części nieczytelna... | II/II- |
48 zł szac. 80 zł 20 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Szwecja, 50 koron, 1975
403611
Reforma konstytucji | I/I- |
50 zł szac. 80 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Antarktyda, zestaw 6 banknotów, 2008–2011
403612
w skład zestawu wchodzą nominały: 1, 2, 3, 5, 10 i 20 dol... | I |
— start 90 zł 3 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
tereny Arktyki, zestaw 14 banknotów
403613
w skład zestawu wchodzi: 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 25,... | I |
— start 120 zł 2 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
wydawnictwa polskie, Szymczyk Maciej (red.) – Bilety skarbowe z czasów insurekcji kościuszkowsk..
403627
Szymczyk Maciej (red.) – Bilety skarbowe z czasów insurek... | I/I- |
55 zł szac. 50 zł 62 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
wydawnictwa polskie, Seria banknotów E-71. Historia ujawniona, Pieniądz – świadek historii 2/20..
403630
Seria banknotów E-71. Historia ujawniona, Pieniądz – świa... | I/I- |
— start 36 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni |