Zakończenie: 17-10-2024 20:00 ÷ 21:43
trwa licytacja
akcesoria numizmatyczne, bordowy klaser na banknoty po kolekcji Lucow
400768
wykonany z tworzywa sztucznego (folii spienianej), elegan... | I- |
— start 60 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny
403377
Czaszka na tle dwóch skrzyżowanych piszczeli | III |
— start 48 zł 24 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
biżuteria, pierścień, XIX/XX w.
403609
srebrny pierścień | III/IV |
— start 30 zł 21 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, Tłok pieczętny
403592
Tłok, na którym SPÓŁKA AKCYJNA - PIOTRKOWSKIEJ MANUFAKTUR... | II/II- |
— start 90 zł 15 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, sygnet patriotyczny
403610
Orzeł na biało-czerwonym tle, w tylnej części nieczytelna... | II/II- |
48 zł szac. 80 zł 20 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Niemcy, oznaka z czapki SS
403607
Czaszka, za nią dwa skrzyżowane piszczele, oznaka bita z ... | II- |
60 zł szac. 100 zł 35 wyświetleń |
0 | 9 dni |