Polska, Odznaka pamiątkowa I Dywizji Piechoty

Rozpoczęcie: 07-10-2024 18:00
Zakończenie: 17-10-2024 21:39:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
403591
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka pamiątkowa I Dywizji Piechoty, Wieniec, w którym medalion, w którym głowa Tadeusza Kościuszki w lewo, wokół 1 WDP - LENINO-BERLIN, niżej wstęga, na której 1943 - 1945 / 9 V, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana Z. MAKOWSKI - WARSZAWA, dodatkowo miniatura i pudełko
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak niklowany, emalia, 38.8 x 43.1 mm, 22.48 g (bez nakrętki i podkładki)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 14