Polska, medal pamiątkowy, 1966

Rozpoczęcie: 07-10-2024 18:00
Zakończenie: 17-10-2024 20:38:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
403896
Opis: Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, medal pamiątkowy, 1966, wybity z okazji tysiąclecia chrześcijaństwa w Polsce (966–1966); Aw: Matka Boska Częstochowska, z lewej MÓDL SIĘ ZA NAMI, w otoku TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ, Rw: Orzeł w koronie, SACRUM POLONIAE MILLENIUM / AD 966 + 1966
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, 31.7 mm, 17.50 g, stemple lustrzane, egzemplarz przetarty, na rewersie pod ogonem Orła punce, medal wybity stemplami lustrzanymi w zakładzie Gori & Zucchi S.P.A w Arezzo

Cena aktualna: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 21