Zakończenie: 10-10-2024 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
Francja, grosz typu Blanc dit Guenar
402232
Aw: Tarcza z trzema liliami, + KAROLVS FRANCORV REX, Rw: ... | II- |
160 zł szac. 250 zł 19 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1810
402237
Aw: Głowy Napoleona i Marii Ludwiki w prawo, niżej sygnat... | I- |
— start 75 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
402238
Aw: Głowa Napoleona w prawo, NAPOLEON - EMPEREUR., Rw: Dw... | I- |
— start 75 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1805
402241
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura DEN. / JEUFF, NAPOLEON... | I |
— start 75 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Partia, drachma, 11–38
402395
Aw: Popiersie króla w lewo; Rw: Łucznik siedzący na troni... | II/II- |
— start 120 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Partia, drachma, 78–120
402399
125 zł szac. 200 zł 35 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Partia, drachma, ok 190
402402
Aw: Głowa króla w lewo; Rw: Łucznik siedzący w prawo, dok... | II/II- |
120 zł szac. 200 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Persja, drachma, bez daty (ok. 458–474)
402418
| II |
— start 90 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga
402433
kontramarki z głową barana wybita na monecie Złotej Ordy | III |
60 zł szac. 100 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, bez daty (pocz. XVI w.)
402435
odmiana z kółkiem nad tarczą herbową | III+/II- |
30 zł szac. 50 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni |