Zakończenie: 10-10-2024 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
Rosja, 3 ruble = 1 uncja, 1995
211077
Ochrona środowiska – Ryś | I/I- |
95 zł szac. 150 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Wielka Brytania, 2 funty = 1 uncja, 2023
211068
Britannia (głowa Karola bez korony) | I |
95 zł szac. 130 zł 35 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Cesarstwo Rzymskie, as, (ok. 116–117)
403225
Aw: Popiersie władcy w koronie radialnej w prawo, [IMP CA... | III/IV |
90 zł szac. 150 zł 14 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rzym prowincjonalny, prutah, (54 ne)
403214
Aw: Dwie skrzyżowane gałązki palmowe [ΤΙ ΚΛΑΥΔΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡ ... | III |
90 zł szac. 150 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.
403233
Aw: Fronton świątyni z kolumnami, Rw: Krzyż z kulkami w k... | II- |
90 zł szac. 150 zł 9 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, ort, 1621
402794
końcówka legendy awersu PRVS M | III |
90 zł szac. 150 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, żeton abdykacyjny, 1669 N
403417
Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LVDOVICVS MAGNVS REX, sygn... | III- |
90 zł szac. 150 zł 21 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 10 złotych, 1937
403476
Józef Piłsudski | I-/II+ |
90 zł szac. 150 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, 1 grosz, 1937
403209
| I |
0 | 9 dni | |
Polska, 1 grosz, 1938
403210
| I |
0 | 9 dni |