Zakończenie: 10-10-2024 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
Republika Południowej Afryki, 1 krugerrand = 1 uncja, 2021
211074
| I |
85 zł szac. 130 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2004
403512
typ Walking Liberty | I |
85 zł szac. 130 zł 41 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar = 1 uncja, 2010
211069
typ Walking Liberty | I |
0 | 9 dni | |
Turcja, 2 zolota, AH 1187 (1788)
403249
15 rok panowania | II+ |
85 zł szac. 120 zł 46 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Wielka Brytania, 1 korona = 1 uncja, 1988
211073
Kot birmański | I |
85 zł szac. 130 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Cesarstwo Rzymskie, as, (ok. 116–117)
403225
Aw: Popiersie władcy w koronie radialnej w prawo, [IMP CA... | III/IV |
90 zł szac. 150 zł 15 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rzym prowincjonalny, prutah, (54 ne)
403214
Aw: Dwie skrzyżowane gałązki palmowe [ΤΙ ΚΛΑΥΔΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡ ... | III |
90 zł szac. 150 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.
403233
Aw: Fronton świątyni z kolumnami, Rw: Krzyż z kulkami w k... | II- |
90 zł szac. 150 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Polska, ort, 1621
402794
końcówka legendy awersu PRVS M | III |
0 | 9 dni | |
Polska, żeton abdykacyjny, 1669 N
403417
Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LVDOVICVS MAGNVS REX, sygn... | III- |
90 zł szac. 150 zł 21 wyświetleń |
0 | 9 dni |