Wielka Brytania, Medal Wojenny Brytyjski, od 1919

Rozpoczęcie: 30-09-2024 18:00
Zakończenie: 10-10-2024 22:09:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
403371
Opis: Wielka Brytania - Jerzy V (1910–1936), Medal Wojenny Brytyjski, od 1919, Głowa Jerzego V w lewo, GEORGIVS V BRITT: OMN: REX ET IND IMP:, na stronie odwrotnej św. Jerzy na koniu, w prawo, trzymający miecz, stępający po plaży, na której czaszka z piszczelami i tarcza z pruskim orłem, u góry słońce, 1914 - 1918, na obrzeżu 65234 A. CPL. H. G. KEMP. R. A. M. C., odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.1 mm, 31.96 , patyna, brak wstążki
Literatura: Barac 159

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 10