Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. 336–323 pne)
Zakończenie: 10-10-2024 20:15:40
LicytujNumer: |
403386
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki (336–323 pne) i następcy, brąz, (ok. 336–323 pne), Aw: Głowa młodego Heraklesa w prawo, nakryta lwią skórą, Rw: Łuk, kołczan i maczuga, ΑΛEΞΑΝΔP[OY] |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 16.6 mm, 5.69 g, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 7