wydawnictwa zagraniczne, Jan Divis - Goldstempel aus aller Welt, Hanau 1978
Zakończenie: 10-10-2024 20:08:40
LicytujNumer: |
403625
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Jan Divis - Goldstempel aus aller Welt, Hanau 1978 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 256 stron formatu ok. A5, twarda oprawa z obwolutą, katalog stempli na złocie, opisane blisko 1.900 stempli, bardzo ładnie zachowane |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 5