Zakończenie: 03-10-2024 20:00 ÷ 22:14
trwa licytacja
Niemcy, medal z Marcinem Lutrem, pocz. XVIII w.
403044
Aw: Popiersie Marcina Lutra lekko w lewo, legenda, w odci... | II |
44 zł szac. 70 zł 20 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Niemcy, medal wybity z okazji zdobycia Antwerpii przez Niemców, 1914
403045
sygnowany H GRÜNTHAL; Aw: Popiersie Hansa Hartwiga von Be... | II- |
60 zł szac. 100 zł 17 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Austria, medal autorstwa Oertela - Hindenburg, 1915
403046
sygnowany OERTEL BERLIN; Aw: Feldmarszałek na wprost, GEN... | II- |
60 zł szac. 100 zł 14 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Francja, medal Akademii Reims, 1841
403047
sygnowany PINGRET F; Aw: Anioł z tablicą siedzący w prawo... | III+ |
50 zł szac. 80 zł 8 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Polska, 200.000 złotych, 1991
403048
200. rocznica Konstytucji 3. Maja (1791–1991) | I |
115 zł szac. 150 zł 10 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Polska, 200.000 złotych, 1992
403049
500-lecie Odkrycia Ameryki | I/I- |
145 zł szac. 120 zł 3 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Polska, 200.000 złotych, 1992
403050
Sevilla - EXPO 92 | I/I- |
80 zł szac. 120 zł 5 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Polska, 200.000 złotych, 1991
403051
XVI Zimowe Igrzyska Olimpijskie Albertville 1992 | I |
75 zł szac. 120 zł 6 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Polska, 300.000 złotych, 1994
403052
70-lecie Banku Polskiego | I/I- |
115 zł szac. 120 zł 5 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Polska, 300.000 złotych, 1994
403053
50. rocznica Powstania Warszawskiego 1944–1994 | I |
145 zł szac. 120 zł 7 wyświetleń |
0 | 6 dni |