Zakończenie: 03-10-2024 20:00 ÷ 22:14
trwa licytacja
Niemcy, medal wybity z okazji zdobycia Antwerpii przez Niemców, 1914
403045
sygnowany H GRÜNTHAL; Aw: Popiersie Hansa Hartwiga von Be... | II- |
60 zł szac. 100 zł 17 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Niemcy, medal z Marcinem Lutrem, pocz. XVIII w.
403044
Aw: Popiersie Marcina Lutra lekko w lewo, legenda, w odci... | II |
44 zł szac. 70 zł 20 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1925
403043
typ Peace | II/III |
110 zł szac. 120 zł 7 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Węgry, forint, 1887 KB
403042
| II- |
50 zł szac. 80 zł 8 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Węgry, forint, 1883 KB
403041
| II+ |
65 zł szac. 100 zł 3 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Węgry, forint, 1881 KB
403040
| II+ |
65 zł szac. 100 zł 7 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Węgry, forint, 1879 KB
403039
| II+ |
70 zł szac. 100 zł 9 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Austria, floren, 1888
403038
| I-/II+ |
75 zł szac. 120 zł 8 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Austria, floren, 1889
403037
| II/II+ |
— start 60 zł 7 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Austria, floren, 1887
403036
| II+/I- |
75 zł szac. 120 zł 3 wyświetleń |
0 | 6 dni |