Zakończenie: 03-10-2024 20:00 ÷ 22:14
trwa licytacja
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy
402698
Aw: Głowa wodza indiańskiego w lewo, poniżej data 1492 wk... | I/I- |
65 zł szac. 80 zł 17 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Austria, medal autorstwa Oertela - Hindenburg, 1915
403046
sygnowany OERTEL BERLIN; Aw: Feldmarszałek na wprost, GEN... | II- |
60 zł szac. 100 zł 14 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Niemcy, medal wybity z okazji zdobycia Antwerpii przez Niemców, 1914
403045
sygnowany H GRÜNTHAL; Aw: Popiersie Hansa Hartwiga von Be... | II- |
60 zł szac. 100 zł 17 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Francja, medal Akademii Reims, 1841
403047
sygnowany PINGRET F; Aw: Anioł z tablicą siedzący w prawo... | III+ |
50 zł szac. 80 zł 8 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Niemcy, medal z Marcinem Lutrem, pocz. XVIII w.
403044
Aw: Popiersie Marcina Lutra lekko w lewo, legenda, w odci... | II |
44 zł szac. 70 zł 20 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Francja, Ludwik Antoni d’Artois, 1815
402907
sygnowany GAYRARD, Aw: Popiersie w lewo, LOUIS ANTOINE / ... | II |
— start 60 zł 13 wyświetleń |
0 | 6 dni | |
Francja, Bertrand du Guesclin, 1829
402908
sygnowany GAYRARD, Aw: Popiersie w prawo, BERTRAND - DUGU... | II |
— start 60 zł 8 wyświetleń |
0 | 6 dni |